Fırında kanlı düello

Kayseri’de husumetli 2 esnaf arasında çıkan silahlı kavgada oto yıkamacı Osman Tüşümel (61) hayatını kaybetti, fırıncı L.T. (34) yaralandı.

Oto yıkamacı Osman Tüşümel

Olay, saat 07.00 sıralarında Melikgazi ilçesi Alpaslan Mahallesi Ünal Sokak’ta meydana geldi. İddiaya göre; fırıncı L.T. ile aynı sokakta oto yıkama yapan husumetlisi Osman Tüşümel arasında tartışma çıktı.

FIRINCI BACAĞINDAN VURULDU

Tartışmanın büyümesi ile taraflar birbirine tabanca çekti. Osman Tüşümel olay yerinde hayatını kaybetti, L.T. bacağından yaralandı. İhbarla bölgeye ekipler gönderildi. L.T., Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’ne kaldırırken, cenaze Kayseri Devlet Hastanesi morguna götürüldü. Olay ile ilgili soruşturma başlatıldı.

FIRINDA GEZİP DIŞARI ÇIKTI

Osman Tüşümel’in (61) hayatını kaybettiği, fırıncı L.T.’nin (34) de yaralandığı anlara ilişkin güvenlik kamerası görüntüleri ortaya çıktı. Görüntülerde; Tüşümel’in fırına geldiği sırada L.T.’nin bir masada oturduğu, Tüşümel’in bir süre fırın içinde dolaştıktan sonra dışarı çıktığı ve kısa süre içinde de yeniden fırına girdiği görüldü.

Fırına tekrar girdikten sonra L.T.’ye doğru yönelen ve belinden 2 tabanca çıkararak L.T.’nin bacaklarına doğru ateş eden Tüşümel’e, L.T.’nin belinden çıkardığı silahla karşılık verdiği ve Tüşümel’in aldığı kurşunlarla yere yığıldığı görüldü.

Bu sırada fırından ekmek alan bir vatandaşın, hızla dışarı doğru kaçtığı anlar da görüntülerde yer aldı.

ANNE-ÇOCUK SAKLANMAYA ÇALIŞTI

Silahlı çatışma sırasında fırının giriş kapısının yanında oturan anne ve çocuğunun ise panik yaşadığı, annenin çocuğuna sarılarak masanın altına saklanmaya çalıştığı anlar saniye saniye kaydedildi.

L.T.’nin Tüşümel yere düştükten sonra cep telefonu ile uğraştığı da kameralarda görüldü.

patronlardunyasi.com

Fırıncı L.T.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x